Wtorek, 21 maja 2024

Słuchawki bezprzewodowe JBL – opinie użytkowników

21 stycznia 2023

JBL to świetna marka do rozważenia przy zakupie słuchawek bezprzewodowych. Wiele osób uwielbia tę markę i chciałoby posiadać słuchawki bezprzewodowe od JBL. Przeanalizujmy teraz topowe modele. Zanim jednak przejdziemy dalej, polecamy podobne rankingi, ale skupiające się na słuchawkach bezprzewodowych Samsunga lub słuchawkach bezprzewodowych Xiaomi. Przydatny może być jeszcze ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych i dokanałowych.

Słuchawki bezprzewodowe JBL douszne - opinie

Nasz ranking rozpoczynamy od słuchawek bezprzewodowych marki JBL. Słuchawki te są mniejsze, lżejsze i bardziej mobilne od pozostałych. Słuchawki douszne i nauszne. Polecamy również nasz przewodnik po słuchawkach bezprzewodowych, które można wykorzystać do biegania.

3. JBL T110BT to model w przystępnej cenie. Można je kupić już za 150 zł. Te douszne słuchawki wyposażono w technologię JBL Pure Bass. Przekłada się to na solidne niskie tony, co jest bardzo ważną cechą dla osób kochających muzykę basową.

Słuchawki bezprzewodowe JBL T110BT doskonale sprawdzają się podczas wykonywania różnych czynności. Pozwalają również na prowadzenie rozmów telefonicznych, gdyż posiadają wbudowane mikrofony.

Są lekkie i wygodne, a w zestawie znajdują się trzy pary wkładek dousznych w różnych rozmiarach. Nie posiadają funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC). Na jednym ładowaniu akumulatora mogą być używane przez około 6 godzin.

2 JBL TUNE225 TWS należą do kategorii TWS (true wired stereo). Są to urządzenia bezprzewodowe, które nie posiadają kabla łączącego lewą i prawą słuchawkę. Dla jednych może to być ogromna zaleta, a inni mogą tego nie zauważyć. Często są one dostępne za mniej niż koszt PS500.

Czysty dźwięk Bass to cecha tych słuchawek bezprzewodowych JBL. Oznacza to, że mają one lepszą wydajność basów. Funkcja Fast Pair pozwala szybko i łatwo połączyć słuchawki ze smartfonem.

JBL Tune 225 TWS mają wbudowane mikrofony, dzięki którym można używać komend głosowych lub prowadzić rozmowy telefoniczne. Bateria może wytrzymać około 5 godzin na jednym ładowaniu. Pełne naładowanie akumulatora zajmuje 2 godziny.

1. Słuchawki bezprzewodowe JBL Club Pro+TWS są droższe od przeciętnych, bo kosztują około 800 dolarów. Jednak różni się to w zależności od tego, gdzie je kupisz. Mają czysty dźwięk, a funkcja ANC zadba o wytłumienie wszelkich zewnętrznych hałasów.

Dual Connect + Sync zapewnia bezproblemową łączność, więc słuchawki można łatwo sparować z innymi urządzeniami. Klasa IPX4 chroni przed zachlapaniem wodą i pozwala na używanie słuchawek na zewnątrz w deszczu.

Funkcja sterowania gestami jest bardzo rozbudowana i łatwo dostępna. Dodatkowo aplikacja pozwala na dostosowanie ilości gestów. Bateria może wytrzymać około 8 godzin na jednym ładowaniu. Jednak ANC pozwoli na korzystanie z nich nawet przez 6 godzin.

Słuchawki bezprzewodowe JBL nauszne i wokółuszne

Słuchawki bezprzewodowe douszne lub wokółuszne są mniejsze, mają dłuższy czas pracy na baterii i są mniej mobilne. Dlatego nie są tak popularne do stosowania w sportach takich jak bieganie. Wiele osób uwielbia jakość dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych. Ten sprzęt jest często polecany w naszym rankingu słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem.

3. Bezprzewodowe słuchawki douszne JBL Tune 500BT dostępne są w kolorze różowym. Ich ogólny wygląd jest idealny na każdą okazję. Dostępne są w cenie już od 200 dolarów.

Warto jednak zauważyć, że aktywna redukcja hałasu (ANC) jest nieobecna w tych słuchawkach. Te bezprzewodowe słuchawki są niedrogie i mają zadowalającą jakość dźwięku. Jest to zasługa 32-milimetrowych przetworników, a także technologii JBL Pure Bass.

Łatwo jest prowadzić rozmowy telefoniczne i wydawać polecenia głosowe asystentowi głosowemu za pomocą mikrofonu wbudowanego w urządzenie. Możliwość sterowania muzyką za pomocą głosu jest bardzo wygodna. Te bezprzewodowe słuchawki JBL mogą być używane przez około 16 godzin na jednym ładowaniu.

2 JBL Tune 700BT mają wygodną konstrukcję, którą wiele osób uwielbia za komfort noszenia. Pałąk na głowę można regulować, a nauszniki są miękkie. Wielu użytkowników docenia łatwość ich składania, dzięki czemu można je przenosić w plecaku. Kosztują około 300 złotych.

Przyciski na obudowie pozwalają na łatwą obsługę, w tym odbieranie połączeń dzięki wbudowanym mikrofonom. Choć funkcja ANC nie jest dostępna, konstrukcja słuchawek bezprzewodowych bardzo skutecznie tłumi zewnętrzne hałasy.

Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu wynosi około 27 godzin. Oznacza to, że z JBL Tune 700BT można korzystać przez cały dzień. Warto również zwrócić uwagę na system połączeń wielopunktowych, który pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie.

1 JBL Live650BTNC to przykład sprzętu wokółusznego o minimalistycznym wyglądzie i wysokiej jakości wykonania. Wbudowane mikrofony pozwalają na prowadzenie rozmów głosowych dzięki łatwości obsługi. Cena słuchawek będzie się różnić w zależności od miejsca zakupu, ale można je nabyć już za 500 dolarów.

Multi-Point Connection pozwala na łatwe przełączanie się pomiędzy urządzeniami Bluetooth. ANC pomoże zredukować potencjalnie niepokojące dźwięki otoczenia. Wielu użytkowników ucieszy fakt, że bateria może wytrzymać do 30 godzin na jednym ładowaniu.

Nauszniki są miękkie i wygodne, a jakość dźwięku jest doskonała. Możesz słuchać muzyki z czystym i zrównoważonym dźwiękiem. Połączenia głosowe są wyraźnie słyszalne.