Wtorek, 21 maja 2024

Słuchawki bezprzewodowe Biedronka – sprawdzamy ofertę Biedronki

26 stycznia 2023

Biedronka zapowiada hit w hobby od 15 września 2022 roku. W gazetce Biedronki pojawiły się słuchawki, które są kompatybilne zarówno z telefonami z systemem Android, jak i iPhone'ami. Czym charakteryzują się słuchawki XO-6? Czy słuchawki Biedronki mają wtyczkę, która działa ze wszystkimi telefonami?

Biedronka od czwartku ogłosi superhit cenowy: słuchawki lub kabel od 10 zł. Słowo klucz to "lub", ponieważ w dyskontach cena 9,99 zł dotyczy tylko jednej sztuki. Należy zwrócić na to uwagę.

Jeśli ktoś nie przeczyta uważnie oferty gazetki Biedronki, może pomyśleć, że słuchawki trójdrożne, które są w niej zawarte, mają trzy różne wtyczki. W rzeczywistości jednak nie jest to prawdą.

Słuchawki z Biedronki - czy będą pasować do mojego telefonu?

Gazetka Biedronki ma kilka mylących zdjęć. W ofercie wymieniono słuchawki i kabel jako jeden przedmiot. Możemy pokusić się o przekonanie, że słuchawki za 9,99 zł mają w zestawie trzy wtyczki. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Słuchawki Biedronki posiadają jedynie standardową wtyczkę jack 3,5 mm, znaną również jako wejście słuchawkowe/mikrofonowe. Będą one współpracować tylko z telefonami wyposażonymi w ten typ wtyczki.

W gazetce obok umowy ze słuchawkami możemy zobaczyć zdjęcia trzech różnych wtyczek. Są to wtyczki USB, micro-USB oraz Lightning. Dwie pierwsze mogą być używane z różnymi smartfonami z Androidem (USB C w nowszych modelach, micro-USB w starszych modelach), natomiast trzecia może być używana z wtyczką z iPhone'a. W ofercie Biedronki nie ma słuchawek, ale kabel. Wtyczki te dotyczą tylko drugiej pozycji, czyli przewodu do ładowania telefonu lub przesyłania danych. Wtyczki te nie są wymagane do słuchawek, ale można je wykorzystać do ładowania telefonu lub przesyłania danych.

Biedronka słuchawki bezprzewodowe XO-S6 - czy warto je kupić?

Czy słuchawki XO-S6 są warte tych 9,99 zł? Słuchawki są dostępne w gazetce od 14 września 2022 roku. Słuchawki te można kupić w sklepach za około kilkanaście złotych. Cena poniżej 10 złotych wydaje się pociągająca. Model ten można kupić za kilka groszy mniej na portalach aukcyjnych. Należy jednak doliczyć koszt wysyłki.

Słuchawki XO-6 nie są sprzętem klasy audiofilskiej, więc nie oczekiwałbym od nich niczego nadzwyczajnego. Są to słuchawki do telefonu i mogą służyć do prowadzenia rozmów. Są do tego celu bardzo przydatne ze względu na wbudowany mikrofon. Słuchawki z Biedronki mogą służyć również do słuchania radia, podcastów czy muzyki. Należy pamiętać, że sprzęt ten jest w cenie 9,99 zł i należy go odróżnić od innych urządzeń, które są kilkakrotnie droższe.

Jeśli szukacie słuchawek przewodowych i mieszkacie w pobliżu Biedronki, to te mogą Was zainteresować. Choć słuchawki z Biedronki to według gazety "superhit", to nie wydaje się, by były one wielkim hitem. Ludzie nadal będą czekać na nie w kolejce i będą musieli walczyć o swój sprzęt przed świętami.