Poniedziałek, 22 lipca 2024

Głośnik Bluetooth Biedronka – czy opłaca się go kupić?

14 stycznia 2023

Szukasz głośnika Bluetooth, który będzie jednocześnie niedrogi i wydajny? To nowa propozycja, która jest dostępna w sieci Biedronka. Ma on generować bardzo ładnej jakości dźwięk.

Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Setty 10W w Biedronce

Gdy ostatni tydzień wakacji zbliża się ku końcowi, do pierwszego dzwonka pozostało już tylko półtora tygodnia. Sieć sklepów Biedronka wprowadziła do swojej oferty nowość, która ma pomóc przy ostatnich w tym sezonie grillach czy innych spotkaniach. 10-watowy głośnik bezprzewodowy Setty będzie można kupić od 22 sierpnia 2022 roku.

Jego moc wyjściowa wynosi 10 watów. Dzięki temu jest na tyle głośny, że może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Według producenta, urządzenie powinno generować dźwięk o przyzwoitej jakości. Moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth ma zasięg do 10 metrów. Nie zabrakło jednak złącza AUX z przewodem jack 3,5 mm. Pozwala to na przewodowe i nie przewodowe połączenie z telefonem.

Setty 10W można również wykorzystać jako radio. Wystarczy wybrać funkcję FM. Urządzenie posiada również złącze microUSB do ładowania (kabel jest w zestawie), oraz kartę microSD. TWS to unikalna funkcja, która pozwala na podłączenie do innego głośnika w celu uzyskania dźwięku stereo.

Całość zamknięta jest w niewielkiej obudowie w kształcie tuby przedstawiającej motyw moro. Na obudowie znajdują się przyciski do sterowania wszystkimi funkcjami oraz zaślepka. Zintegrowany pasek ułatwia przenoszenie urządzenia. Po obu stronach znajduje się również podświetlenie RGB, które aktywuje się podczas odtwarzania muzyki.

Głośnik Bluetooth Biedronka - Cena, dostępność

Setty 10W dostępne są w sklepie Biedronka w rozsądnej cenie 119 zł. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które nie chcą wydać dużo, ale nadal chcą mieć urządzenie o dobrej jakości dźwięku.

Głośnik Bluetooth MOEVI premium 20W

Głośniki Biedronka - nowy hicior za 200 zł

Jesteście miłośnikami muzyki? Może po prostu lubisz słuchać swoich ulubionych utworów. Biedronka ma coś dla Ciebie!

Muzyka i nagłośnienie są niezbędne na każdej imprezie. Może po prostu lubisz zabierać ze sobą swoją ulubioną muzykę, gdy wychodzisz w plener. To urządzenie jest idealne na każdą okazję. Jest niedrogie, stylowe i bardzo funkcjonalne. Głośnik ten można połączyć ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Co dokładnie potrafi ten gadżet? Czy warto się nim zainteresować? Oto parametry i funkcje tego sprzętu. Oto, co może on osiągnąć.

Biedronka Głośnik Bluetooth MOEVI premium 20W

Jakie inne cechy i parametry oferuje to urządzenie? Jest niewielkich rozmiarów, więc możesz go zabrać ze sobą gdziekolwiek się wybierasz. Wbudowany akumulator ma pojemność 2000 mAh. Czujniki znajdują się pomiędzy głośnikami na pionowym panelu. Głośnik ten jest bardzo stylowy i atrakcyjny wizualnie dzięki swojemu oryginalnemu designowi. Jest nowoczesny i będzie się świetnie prezentował na każdej imprezie.

Parametry:

  • Zestaw zawiera: Głośnik Bluetooth, kabel USB-C
  • Wysoka jakość dźwięku
  • Krótki czas ładowania
  • Wodoodporność IPX7
  • Materiał: guma / tworzywo sztuczne
  • Kolor: czarny / srebrny
  • Wymiary: 9,7 x 10,5x 21,5 cm
  • Waga: 0,558 kg
  • Pojemność baterii: Li-ion 7,2 V 2000mAh, 14,4 Wh.
  • Okres gwarancji (lata): 3

Cena za głośnik wynosi 219 zł.