Czwartek, 18 kwietnia 2024

Kable Hama – opinie o kablach HDMI i AUX

28 stycznia 2023

W tym artykule omówimy dwa kable marki Hama, mianowicie kabel HDMI Hama i kabel AUX Hama.

HAMA ULTRA SLIM 2.0B 4K Kabel

Zaawansowany kabel HDMI Hama

Profesjonalny kabel HDMI jest niezbędny, aby uwolnić potencjał Twojego sprzętu wideo. Kabel HAMA jest wysokiej jakości i wytrzymały dla długotrwałego, satysfakcjonującego użytkowania. Może obsługiwać jakość 4K (4096x2160 pikseli) i został zoptymalizowany w celu uzyskania jak największego kontrastu, głębi kolorów, jasności i ostrości obrazu przy użyciu technologii HDR.

Ultra płaska konstrukcja

Wyróżnia się ultra smukłą konstrukcją, która jest bardzo lekka i cienka. Zastosowano w nim niewielki spiralny kabel i bardzo małe wtyczki. Dzięki temu doskonale nadaje się do podłączania laptopów i urządzeń mobilnych. Jest również bardzo przenośny i można go nosić w plecaku lub torbie.

Kable audio i wideo

Kabel HAMA obsługuje sprzężenie zwrotne audio, bez konieczności stosowania dodatkowych kabli. Obsługuje również połączenia sieciowe za pośrednictwem HDMI. Pozwala to ograniczyć wzrost okablowania, upraszczając instalację i usprawniając pracę z multimediami.

Kabel i wtyczka, które są wytrzymałe

Kabel HAMA oferuje doskonałą jakość transmisji sygnału i stabilność, której możesz zaufać. Solidna metalowa obudowa zwiększa trwałość wtyczek. Elastyczna konstrukcja kabla zwiększa jego odporność na zginanie i ułatwia montaż w kinach domowych, grach lub instalacjach wykonawczych.

Doskonała jakość sygnału

Kabel HAMA umożliwia transfer z prędkością do 18 Gbit/s. Kabel jest chroniony przez warstwę ekranującą, która zapobiega utracie sygnału.

Kabel AUX HAMA Audio Jack 3,5mm

Kabel AUX HAMA Audio Jack 3,5mm

Ten kabel łączy kartę dźwiękową komputera/notebooka z głośnikami lub odtwarzaczem MP3 za pomocą jednego przewodu. Podłącz wtyczki 3,5 mm na każdym końcu kabla do swoich urządzeń, a będziesz cieszyć się szybkim, niezawodnym i łatwym połączeniem. Długość kabla połączeniowego wynosząca 5 metrów pozwala na bardzo łatwe podłączenie dwóch urządzeń. Ten kabel to świetny sposób na szybkie i łatwe słuchanie muzyki przez głośniki lub MP3, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką w dowolny sposób!

  • Wysokiej jakości materiały w połączeniu z solidną warstwą ekranującą zapewniają bezstratną transmisję sygnałów audio
  • Niezawodna transmisja sygnału jest możliwa dzięki pozłacanym wtykom, które mają niską rezystancję przejściową.
  • Dla stabilnego osadzenia w dowolnym gnieździe Jack zastosowano precyzyjnie dopasowaną wtyczkę z grzbietem
  • Elastyczne materiały zapewniają optymalną ochronę i zapobiegają uszkodzeniom przewodów.
  • Typ zakończenia: Jack 3,5mm - Jack 3,5mm
  • Długość 3m pozwala na podłączenie urządzeń nawet jeśli są daleko od siebie.

Niezawodna transmisja sygnału

Solidna warstwa ekranująca zapewnia optymalną transmisję sygnałów audio bez zakłóceń. Wtyk wykonany ze złota i o niskiej rezystancji przejściowej to gwarancja niezawodnej transmisji sygnału

Kabel audio Mini Jack 3,5 mm

Kabel audio może przesyłać analogowe sygnały audio. Pozwala na połączenie smartfona lub odtwarzacza MP3 ze wzmacniaczem.

Kable Hama - opinie

Jakość kabli Hama jest bardzo dobra. Jakość wykonania jest na ogół lepsza niż w przypadku standardowego kabla, a czasami nawet lepsza od droższej alternatywy. Są grubsze i bardziej wytrzymałe.