Wtorek, 21 maja 2024

Głośnik i powerbank w jednym – czym się kierować przy wyborze?

3 lutego 2023

​Być może mieliście okazję korzystać z urządzeń, które pozwalają jednocześnie słuchać muzyki i ładować telefon. Urządzenia wielozadaniowe są obecnie bardzo popularne i nie ma w tym nic dziwnego. Technologia jest ciągle udoskonalana, dzięki czemu my, jako jej użytkownicy, możemy cieszyć się coraz większymi możliwościami.

Coraz częściej korzystamy z narzędzi i urządzeń, które zapewniają więcej niż jedną funkcję. Nie jest to zaskakujące, ponieważ współczesna technologia wymaga od nas zmniejszenia ilości przedmiotów w naszym otoczeniu i większej wydajności. Nasze urządzenia powinny funkcjonować podobnie i to właśnie umożliwiają rozwiązania typu 2 w 1.

Głośnik i powerbank w jednym - podwójna funkcjonalność 

Szukasz sposobu na uproszczenie swojego życia? Szukasz idealnego gadżetu na prezent dla swoich pracowników? Uniwersalne ładowarki i głośniki mogą być używane przez każdego, niezależnie od tego, dla kogo są przeznaczone. Nie zajmują dodatkowego miejsca, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością. Standardowa ładowarka musi być podłączona do prądu i być w stanie naładować głośnik.

Aby pomóc użytkownikom pozbyć się potrzeby posiadania wszystkiego, pokazujemy jak bardzo wygodny może być sprzęt 2 w 1. Są to ładowarki bezprzewodowe, które wykorzystują działanie indukcyjne. Aby z nich korzystać, trzeba mieć smartfon, który obsługuje taką funkcję. Ładowarka bezprzewodowa posiada również dobrze umiejscowiony głośnik. Jest to ważne, ponieważ nie wpływa na ogólny rozmiar urządzenia.

Głośnik z funkcją ładowania - do zadań specjalnych

Głośnik z bezprzewodowym ładowaniem Fiber z łącznością Bluetooth to jedna z ciekawszych opcji. Kształt modelu jest zgrabny i okrągły, więc bez problemu można go postawić na każdym biurku. Wyjście audio stanowi największą część powierzchni modelu. W górnej części znajduje się ładowarka indukcyjna. Urządzenie może być ładowane i jest świetnym źródłem muzyki. Zasięg Bluetooth można zwiększyć do 10 metrów, więc bez obaw można oddalić się od urządzenia.

Głośnik Palm z łączem Bluetooth to świetna opcja, jeśli szukasz czegoś więcej. Posiada on wydajny mechanizm audio, który zapewni wiele godzin muzyki. Posiada również wewnętrzną baterię o pojemności 5000 mAh, co daje spory potencjał na power bank. Jeśli Twój smartfon nie spełnia wymogów ładowania bezprzewodowego, możesz użyć standardowego kabla do ładowania, aby czerpać te same korzyści. Warto zauważyć, że ładowarka i głośnik 2 w 1 od Palm może być również używany jako urządzenie do ładowania za pomocą kabla Micro USB, lub połączenia bezprzewodowego.

Głośnik Bluetooth z funkcją powerbank - idealne akcesorium

Szukasz głośnika i ładowarki w jednym, które są zarówno przystępne cenowo, jak i dobrze spełniają swoje zadanie? Te cechy posiadają głośniki Bluetooth z bezprzewodowymi podkładkami do ładowania, które cieszą się pozytywnymi recenzjami od użytkowników. Może być podłączony do źródła zasilania, takiego jak laptop, aby go naładować. Następnie możesz ładować swój telefon bezprzewodowo z kojącą muzyką w tle.

Głośnik z wbudowaną ładowarką - podsumowanie

Należy jeszcze raz podkreślić, jak bardzo przydatne jest to urządzenie. To także ukłon w stronę nowoczesności technologii. Aby naładować telefon i jednocześnie odtwarzać muzykę, wystarczy położyć telefon na głośniku